Strefa Klienta

Zamknij

Załóż konto

Wpisz poprawnie adres e-mail

Wpisz poprawnie Imię

Wpisz poprawnie Hasło

Zaloguj się

Wpisz poprawnie adres e-mail

Wpisz poprawnie Hasło

Nie pamietam hasła

Zresetuj hasło

Wpisz poprawnie adres e-mail

Szybki kontakt +49 152 28761866, +49 173 9129893

Godziny otwarcia: Pon.-Pt: 8:00-16:00, Soboty: 8:00-12:00

Regulamin EXIM Handels 

Przed skorzystaniem z usług hurtowni EXIM Handels GmbH należy uważnie przeczytać poniższy regulamin. Zakupując towar Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z jego treścią i wyraża zgodę na wszystkie zawarte w nim zasady.

Oferta EXIM Handels skierowana jest tylko dla handlowców i hurtowników, nie obsługujemy Klientów detalicznych.

1.1 Informacje ogólne

Wszelkie uwagi, komentarze i pytania związane z hurtownia prosimy kierować na adres: kontakt@discount-ak.com 

1.2 Zakupy

 1. Hurtownia EXIM Handels prowadzi sprzedaż dla Handlowcow i Hurtownikòw.  
 2. Klientom z Europy Wschodniej z krajów objętych opłatami celnymi proponujemy wszchestronną pomoc w dopełnieniu formalności celnych.
 3. W przypadku zakupu towaru przez firme z kraju Unii Europejskiej, Klient płaci kwotę netto jezeli posiada Europejski Nr Nip. W kazdym innym przypadku do podanych cen doliczamy 19% niemieckiego podatku Vat.
 4. Cena towaru wystawiona w hurtowni Exim Handels to cena netto.
 5. Kupujący powinien udostępnić dane firmowe :  dane rejestrowe firmy i/lub zaświadczenie o posiadaniu Nipu Europejskriego
 6. Użytkownik zakupując w hurtowni Exim Handels  wyraża tym samym zgodę na umieszczenie podanych danych w bazie klientów hurtowni oraz na ich przetwarzanie zgodnie z celami i zasadami określonymi w niniejszym regulaminie. Wszystkie dane firmowe i osobowe będą chronione zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883).
 7. Ceny towarów znajdujących się na stronie hurtowni Exim Handels wyrażone są w euro i nie zawierają podatku VAT.
 8. Zakup towarów w hurtowni EXIM Handels jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.
 9. Do każdego zakupu wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do odbioru.
 10. Jeżeli dany produkt nie jest dostępny w magazynie, termin odbioru towaru wydłuży się o czas sprowadzenia towaru do magazynu. O powyższym fakcie Klient zostanie poinformowany telefonicznie lub na wskazany przez Klienta adres e-mail.
 11. Hurtownia  EXIM Handels zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty hurtowni, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach hurtowni bądź wprowadzania w nich zmian.
 12. Towary dostępne na stronie EXIM Handels niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. 
 13. Przed przyjazdem po konkretny towar zawsze prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie potwierdzenia dostepności.

2. Odbior osobisty

 1. Preferujemy odbior osobisty z magazynu:
  Am Waethering 5-6
  17335 Strasburg (ok. 50 km od Polski)

3. Formy płatności

Preferujemy metody płatności: płatne przy odbiorze lub przedpłata przelewem na konto bankowe. Akceptujemy karty płatnicze:

4. Reklamacje i zwroty

 1. Retourware-są to towary z niemieckich, francuskich, holenderskich lub angielskich domów handlowych. Sprzęt ten pochodzi ze zwrotów, końcówek serii lub wystaw tzw. mix A, B, C. Przedmioty te mogą być używane, posiadające rysy, bez lub z uszkodzonymi opakowaniami, zepsute, nadające się do użytkowania po naprawie, która zazwyczaj wymaga małych nakładów finansowych i umiejętności. Palety sprzedajemy w oryginalnym stanie w jakim otrzymaliśmy je od naszych dostawców! Z naszej strony występuje całkowity brak ingerencji w zawartość palety, dlatego też nie bierzemy odpowiedzialności za to co na niej się znajduje, nie dajemy gwarancji i nie przyjmujemy zwrotów!
 2. Klasa A - towar nowy, oryginalnie zapakowany, nie posiadający rys, uszkodzeń. Bardzo często posiadający gwarancję producenta sprzętu - sprzedawany na paletach jednorodnych lub na sztuki. Na zakupiony towar w A klasie udzielamy 7 dniowej gwarancji rozruchowej. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), hurtownia zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w hurtowni towary do wyboru.
 3. Klasa B lub refurbished- towar sprawny, mogący posiadać drobne rysy, niewielkie ślady użytkowania (towar poekspozycyjny) - sprzedawany na sztuki.

5. Bezpieczeństwo

 1. Firma EXIM Handels oświadcza, że wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności hurtowni są poufne. Nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 2. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji. Zostały użyte jedynie w celach informacyjnych!

6. Postanowienia końcowe

 1. Regulamin obowiązuje hurtownie EXIM Handels oraz jej Klientów i/lub Użytkowników od dnia 30.11.2010.
 2. Firma EXIM Handels zastrzega sobie prawo zmian w niniejszym regulaminie. Zmiany te wchodzą w życie w terminie natychmiastowym od opublikowania.
 3. Zmiany publikujemy na stronie hurtowni EXIM Handels GmbH.

Pomimo dołożenia wszelkich starań, aby publikowane w witrynie informacje były aktualne nie gwarantujemy, że dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być jednak podstawą do roszczeń.

-75%

Wielka obniżka cenowa!

Palety ze sprzętem AGD w najatrakcyjniejszych cenach! Taniej do 75% cen sklepowych!

Zobacz więcej

25% wartości

Markowe multimedia w promocyjnej cenie!

Palety z markowymi produktami z grupy RTV/Multimedia oraz AGD! Kategoria AB - sprawdź już dzisiaj!

Kliknij i sprawdź!

!!!

Newsletter
Zapisz się
już teraz

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail? Zapisz się na listę.

Zapisz się

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.